The Venice Times Hotel, Vignette Collection by IHG

Calle Priuli dei Cavalletti 99/D, 30121 Wenecja, Włochy

  • Do 5 osób
  • Do 22 m²
  • Sypialnie: 1

Strona obiektu The Venice Times Hotel, Vignette Collection by IHG pozwala obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Goście mają do dyspozycji klimatyzację, bar oraz bezpłatne Wi-Fi. Centrum znajduje się 1,61 km od obiektu.

Pokoje w obiekcie The Venice Times Hotel, Vignette Collection by IHG mają prywatną łazienkę i klimatyzację. Goście mogą korzystać z baru. Recepcja działa przez całą dobę. Pokoje są sprzątane codziennie. To hotel w miejscowości Wenecja.

Wśród dostępnych pokoi powierzchnia nie przekracza 22 m². Największy pokój mieści maksymalnie pięć osób i ma jedną sypialnię.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~1 251 zł

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy typu Classic

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • wyciszenie

3 osoby15 m²prywatna łazienka

The Venice Times Hotel, Vignette Collection by IHG - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • bar
  • codzienne sprzątanie
  • całodobowa recepcja
  • obsługa pokoju

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W przypadku rezerwacji więcej niż 5 pokoi mogą obowiązywać inne zasady dokonywania rezerwacji i dodatkowe opłaty.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 027042-ALB-00459

The Venice Times Hotel, Vignette Collection by IHG na mapie: Wenecja

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „The Venice Times Hotel, Vignette Collection by IHG”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy w obiekcie „The Venice Times Hotel, Vignette Collection by IHG” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „The Venice Times Hotel, Vignette Collection by IHG”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 5 osób.

Czy The Venice Times Hotel, Vignette Collection by IHG ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu serwowane jest śniadanie.

Czy The Venice Times Hotel, Vignette Collection by IHG ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się The Venice Times Hotel, Vignette Collection by IHG?

Obiekt znajduje się w miejscowości Wenecja.

Opinie o The Venice Times Hotel, Vignette Collection by IHG

Średnia ocena z 1 209 opinii na Booking.com to 9,1/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Lorna 07 - 2026
10/10

To dobry hotel na pobyt na 1-2 noce, choć cena jest wysoka. Położenie tuż obok dworca kolejowego jest bardzo wygodne, a sam pokój, mimo że nieco mały, w zupełności wystarcza na krótki pobyt, na plus zasługują ładna łazienka i wszystkie potrzebne udogodnienia. Śniadanie było dobre, a dziedziniec okazał się piękny i przyjemny.

ℹ) Opinie gości The Venice Times Hotel, Vignette Collection by IHG nie stanowią oceny serwisu venice-hotel-finder.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10