Sunrise Apartment in Giudecca

Apartmán

Benátky, ItálieGiudecca 278/C, 30133

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~4 914 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 6 hostů
  • Rozloha: 190 m²
  • Ložnice: 3

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~4 914 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V ubytování Sunrise Apartment in Giudecca v lokalitě Benátky najdete zahradu. Ubytování je od místa „Accademia Gallery“ vzdálené 800 m.

„Apartmán se 3 ložnicemi“ pojme až 6 osob. Fén a vlastní koupelna jsou v tomto apartmánu. K dispozici máte také kuchyň nebo kuchyňský kout, troubu a lednici. Vybavení zahrnuje také mikrovlnnou troubu a varnou desku. Dále můžete využívat televizi, klimatizaci, balkon nebo terasu a pračku. Výhled na moře máte v tomto apartmánu.

Připojení k Wi-Fi je bezplatné.

Vzdálenosti k vybraným místům

Museo Ca' Rezzonico1 km vzdušnou čarou
Venice National Archaeological Museum1,4 km vzdušnou čarou
Free beach4,4 km vzdušnou čarou
Ottagono Abbandonato6,8 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán se 3 ložnicemi

▾

Sunrise Apartment in Giudecca - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 250 EUR.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 1 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 027042-LOC-06806

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Venezia Santa Lucia“ od ubytování „Sunrise Apartment in Giudecca“?

Železniční stanice „Venezia Santa Lucia“ se nachází 2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Venice-Lido "Giovanni Nicelli" airport“ od ubytování „Sunrise Apartment in Giudecca“?

Venice-Lido "Giovanni Nicelli" airport se nachází 4,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 98 recenzí hostů je 8,6/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Sunrise Apartment in Giudecca nebo přidejte vlastní.

Mark10 - 2025
9/10
★★★★★

Skvělý pobyt v krásném městě. Byt větší, než jsme čekali. Všechno, co člověk potřebuje na pohodový výlet do města. Paráda poloha. Trochu dál od ruchu, hned u vody, takže klid, ale zároveň hned dostupné vodní autobusy na výlety. Určitě doporučujeme!

ℹ) Recenze Sunrise Apartment in Giudecca nevyjadřují stanovisko venice-hotel-finder.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sunrise Apartment in Giudecca - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~4 914 Kč
Typická cena
~5 763 Kč

Levnější než 7 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 338

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~4 914 Kč
Typická cena
~6 025 Kč

Toto ubytování je o 18 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně se zahradou a s rodinnými pokoji: 55

Za podobnou cenu

~4 177 Kč – ~5 651 Kč

  • Porovnaná ubytování 139
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 68
  • S bazénem 1
  • Se snídaní 44

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Ca' della Scimmia - Rialto - Venice

9,8/10 ~5 482 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.