Hotel Locanda Salieri

160 Fondamenta Minotto - Canale del Gaffaro, 30135 Benátky, Itálie

  • Až pro 3 hosty
  • Až 23 m²
  • Ložnice: 1

Hotel Locanda Salieri má průměrné hodnocení hostů 5/10 (537 hodnocení). Do centra je to 1,36 km. Na místě ubytování nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a restauraci.

Hotel Locanda Salieri je 1hvězdičkový hotel v Benátkách s 10 pokoji. Nachází se v Itálii a nabízí zázemí pro krátký pobyt ve městě.

Hlavní přednosti

  • Využijte bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
  • Odpočiňte si v malé zahradě s typickou italskou snídaní.
  • Vychutnejte si hotelovou restauraci s obědy i večeřemi.
  • Získejte doporučení od personálu hovořícího anglicky.
  • Využijte expresní přihlášení a odhlášení.

Detaily ubytování

  • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a výhledem na vodní kanál: Nabízí výhled na Gaffaro Canal a bezplatné Wi-Fi.
  • Třílůžkový pokoj: Poskytuje klimatizaci, TV a vlastní koupelnu se sprchou.
  • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí: Disponuje výhledem do zahrady a na kostel Tolentini.
  • Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí: Zahrnuje umístění ve třetím patře bez výtahu a malé okno.

Poloha a praktické informace

Hotel se nachází v blízkosti vlakového nádraží Santa Lucia a autobusového nádraží na Piazzale Roma v Benátkách. Restaurace je otevřena v době oběda a večeře a pro hosty platí speciální ceny.

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a výhledem na vodní kanál

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • sprcha

3 osoby17 m²vlastní koupelna

Hotel Locanda Salieri - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Klimatizované pokoje
  • všechny prostory nekuřácké
  • restaurace
  • Každodenní úklid
  • Rychlé přihlášení/odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že pokoje se nacházejí na několika patrech budovy a není tu k dispozici výtah.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 027042-ALB-00273
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel Locanda Salieri“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00 do 22:00. Odhlášení: od 08:00 do 10:30.

Je v ubytování „Hotel Locanda Salieri“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Hotel Locanda Salieri určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Má Hotel Locanda Salieri restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Kde se nachází Hotel Locanda Salieri?

Ubytování se nachází ve městě Benátky.

Hotel Locanda Salieri na mapě: Benátky

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Hotel Locanda Salieri

Průměrné hodnocení z 537 recenzí na Booking.com je 5/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hotel Locanda Salieri zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na venice-hotel-finder.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10