Hotel Casa Nicolò Priuli

Castello 4984/5, 30122 Benátky, Itálie

  • Až pro 5 hostů
  • Až 27 m²
  • Ložnice: 2

Hosté hodnotí Hotel Casa Nicolò Priuli 8,8/10 (1 346 hodnocení). Vzdálenost do centra je 480 m. Na místě ubytování nabízí rodinné pokoje, bezplatné Wi-Fi a klimatizaci.

Hotel Casa Nicolò Priuli je 3hvězdičkový hotel v Benátkách s 20 pokoji v historické budově z 19. století. Hosté zde získají rychlý přístup k náměstí sv. Marka, pokoje se starožitným nábytkem a většinou také výhled na kanál.

Ubytování a Vybavení

Pobyt stojí na kombinaci historického stylu, klimatizace a praktického zázemí pro krátké i delší zastávky v Benátkách.

  • Komfort a spánek: klimatizace, trezor, polštář neplněný peřím, dětské postýlky a lůžka, zvukotěsné stěny, skříň
  • Kuchyně a koupelna: rychlovarná konvice, toaleta, další koupelna, vana, toaletní potřeby zdarma
  • Média a technologie: internet, Wi‑Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, zásuvka u postele

Dostupné možnosti:

  • Pokoj Classic: typický benátský design z 19. století
  • Pokoj Superior s výhledem na kanál: nábytek v neo-renesančním stylu, výhled na kanál
  • Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi: vlastní koupelna s vanou nebo sprchou, bidetem a fénem
  • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, terasou a výhledem na kanál: terasa, výhled na město
  • Apartmá se 2 ložnicemi: 2 ložnice, 2 koupelny, výhled do vnitřního dvora, 3 lůžka

Poloha a okolí

LOKÁLNÍ KLENOT: Náměstí sv. Marka je od hotelu vzdálené jen 5 minut chůze, což drží hlavní benátské dění přímo v dosahu. Tato poloha usnadňuje ranní i večerní pohyb po centru bez zbytečných přesunů a zároveň dává dobrý výchozí bod pro pěší objevování okolních památek.

  • Nejbližší gastronomie: Restaurant Creperia Artigianale Casteo - 50 m
  • Nejbližší atrakce: Rialto Bridge - 140 m
  • Nejbližší doprava: Train Venezia Santa Lucia Train Station - 2.2 km

Další místa v okolí

  • The Bridge of Sighs - 150 m
  • Ca' d'Oro - 150 m
  • T Fondaco Rooftop Terrace - 150 m
  • Bell Tower of San Marco - 160 m
  • Grassi Palace - 1.7 km
  • Scuola Grande di San Rocco - 2.1 km
  • Papadopoli Gardens - 2.4 km
  • Train Marittima - 3.1 km
  • Venice Marco Polo Airport - 10.9 km
  • Bus Passo Campalto - 14.7 km
  • Bus Zendrini - 14.8 km
  • Treviso Airport - 31.3 km

Praktické informace

Recepce je k dispozici 24 hodin denně. Hotel nabízí bezplatné Wi‑Fi, snídani formou bufetu v jídelně nebo na vnitřním nádvoří a parkování zde uvedeno není. Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~4 138 Kč

Nabídka pokojů

Apartmá se 2 ložnicemi

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • odhlučnění

5 osob27 m²vlastní koupelna

Hotel Casa Nicolò Priuli - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena
  • restaurace
  • bar
  • Každodenní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Upozorňujeme, že v budově není výtah.

Držitelem kreditní karty použité k provedení nevratné rezervace musí být osoba, která bude v hotelu ubytována.

V opačném případě je třeba vyplnit autorizační formulář pro platbu třetí stranou.

Tuto kartu je nutné předložit při check-inu.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 027042-ALT-00270
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel Casa Nicolò Priuli“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: do 11:00.

Je v ubytování „Hotel Casa Nicolò Priuli“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Hotel Casa Nicolò Priuli určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 5 hostů.

Má Hotel Casa Nicolò Priuli restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí Hotel Casa Nicolò Priuli vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Hotel Casa Nicolò Priuli?

Ubytování se nachází ve městě Benátky.

Hotel Casa Nicolò Priuli na mapě: Benátky

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Hotel Casa Nicolò Priuli

Průměrné hodnocení z 1 346 recenzí na Booking.com je 8,8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hotel Casa Nicolò Priuli zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na venice-hotel-finder.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10