Antica Casa Carettoni

Lista di Spagna, 130, 30121 Benátky, Itálie

  • Až pro 3 hosty
  • Až 14 m²
  • Ložnice: 1

Antica Casa Carettoni leží 1,5 km od centra. Průměrné hodnocení hostů je 8,1/10 (80 hodnocení). Ubytování nabízí mimo jiné bezplatné Wi-Fi a klimatizaci.

Antica Casa Carettoni je 3hvězdičkový hotel v Benátkách s 14 pokoji. Ubytování leží 300 metrů od vlakového nádraží Santa Lucia a nabízí individuálně zařízené pokoje s klimatizací, vlastní koupelnou a TV.

Kde přesně se ubytování nachází a co je v okolí?

Antica Casa Carettoni se nachází v Benátkách, 50 metrů od restaurací Povoledo, Quanto Basta a Brek, a stejně blízko je i vlakové nádraží Venezia Santa Lucia. V okruhu 490 metrů je Most ústavy, do 550 metrů leží Zahrady Papadopoli a přibližně 750 metrů od hotelu se nachází Benátské židovské ghetto. K známým místům v širším okolí patří T Fondaco Rooftop Terrace ve vzdálenosti 1,8 km, Most Akademie a Procuratie Vecchie, obě ve vzdálenosti 1,9 km.

Jaké vybavení a služby jsou k dispozici na místě?

Hotel nabízí úschovu zavazadel a individuální přihlášení i odhlášení, přičemž vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech. Součástí služeb je také připojení k internetu a v budově není výtah. Stravování je v bezprostředním okolí, kde se nachází několik restaurací v docházkové vzdálenosti 50 metrů.

Jaké jsou možnosti ubytování a vybavení pokojů?

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, klimatizaci, topení, psací stůl, šatní skříň, ledničku, TV s plochou obrazovkou, kabelové programy, internet, zásuvku u postele, bidet, toaletu, vanu nebo sprchu, toaletní potřeby zdarma, polštář neplněný peřím a výhled na město. Některé pokoje mají hydromasážní sprchu.

  • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí: dlážděné podlahy.
  • Pokoj s manželskou postelí Queen: trezor.
  • Malý jednolůžkový pokoj: 1 postel.

Jak se k ubytování dostat (letiště, nádraží, doprava)?

Ubytování je vzdálené 300 metrů od vlakového nádraží Santa Lucia a mezi nejbližšími dopravními body je také stanice Venezia Santa Lucia ve vzdálenosti 50 metrů a stanice Marittima ve vzdálenosti 750 metrů. Letiště Benátky Marco Polo leží 8,3 km od hotelu a letiště Treviso 25,5 km od hotelu. V okolí jsou i autobusové zastávky Passo Campalto ve vzdálenosti 8,4 km a Zendrini ve vzdálenosti 8,7 km.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~6 210 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • klimatizace

3 osoby14 m²vlastní koupelna

Antica Casa Carettoni - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Klimatizované pokoje
  • nekuřácké pokoje
  • Rychlé přihlášení/odhlášení
  • Skladování zavazadel
  • Bezpečnostní schránka

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

V případě předčasného odjezdu si hotel účtuje cenu prvních 2 nocí z celkové ceny pobytu.

Vezměte prosím na vědomí, že dálkové ovládání k TV a klíče od trezoru jsou k dispozici po uhrazení vratné zálohy, která musí být zaplacena při příjezdu.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 027042-ALB-00125
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Antica Casa Carettoni“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 22:30. Odhlášení: od 07:30 do 11:00.

Je v ubytování „Antica Casa Carettoni“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Antica Casa Carettoni určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Kde se nachází Antica Casa Carettoni?

Ubytování se nachází ve městě Benátky.

Antica Casa Carettoni na mapě: Benátky

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Antica Casa Carettoni

Průměrné hodnocení z 80 recenzí na Booking.com je 8,1/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Antica Casa Carettoni zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na venice-hotel-finder.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10